Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На строкову службу з Полтавщини відправили 220 призовників, серед них – син голови облради (ФОТО)

Сьогодні, 25 квітня, з Полтавського обласного збірного пункту урочисто відправили на службу 220 призовників. Серед них і син голови Полтавської обласної ради Олександра Біленького – Єгор. Хлопець нестиме службу у прикордонних військах.

“На військову службу призиваються найкращі. Якщо ви стоїте у цьому строю, значить, ви – фізично загартовані, у вас високі морально-ділові якості і головне – ви бажаєте проходити військову службу. Ми це цінуємо. Я впевнений, що ви обрали цей шлях свідомо і станете справжніми професіоналами військової справи”, – сказав заступник військового комісара обласного військового комісаріату Полтавської області Едуард Бородай, звертаючись до хлопців.

Він також зауважив, що з усіх, хто досягає призовного віку, служити, на жаль, ідуть одиниці.

“Міськими та районними призовними комісіями проводиться ретельний відбір на місцях. Тисячі юнаків не підлягають призову, бо визнаються непридатними для служби за станом здоров’я, моральними якостями, сімейними обставинами чи мають проблеми з законом”, – зауважив  Едуард Бородай та додав, що наразі особовий склад ЗСУ отримує хорошу підтримку як від держави, так і від місцевих рад усіх рівнів.

Зокрема, він подякував за це і Полтавській обласній раді.

У свою чергу, голова Полтавської обласної ради  Олександр Біленький, вітаючи призовників зі вступом до лав ЗСУ, побажав хлопцям з честю виконати армійській обов’язок та благополучно  повернутися додому.

“Вступ до лав збройних сил – це чоловічий крок. Сьогодні я тут не тільки як посадовець. У цьому строю мій син – Єгор Біленький, який направляється у прикордонні війська. Я гордий, що нашу Україну буде захищати і мій син. Армія – це не просто виклик чи випробування, це шанс проявити себе, в тому числі і через солдатську, армійську дружбу. Її потрібно пронести через всю службу”, – сказав Олександр Біленький.

 

 

Система Orphus