Ви тут:
Суспільство Україна 

На сайті президента з’явилась петиція про перенесення виборів

На сайті президента з’явилась петиція про перенесення дати виборів

Станом на 18 квітня 14:45 відповідну петицію підписали 1881 осіб. – зазначає Еспресо.TV.

Автором петиції є Севрюк Тетяна Володимирівна.

У петиції вимагають перенести дату виборів, адже вважають, що Україна не готова до виборів президента.

“Україна виявилася не готовою до проведення виборів президента України в умовах гібридної війни з Росією, ані в законодавчому полі, ані з боку інформаційної безпеки, ані з боку дотримання кандидатами демократичних політичних засад”, – йдеться у петиції.

Згідно з петицією, автор вимагає перенести  дату другого тура виборів з 21 квітня на 21 липня для того, щоб “привести законодаство щодо виборів президента до сучасних вимог.”

Також автор вимагає дати наказ правоохоронним органам перевірити та оприлюднити інформацію, викладену на сайті “Миротворець” про фінансування кандидата в президенти України Зеленського В. А. спецслужбами Росії.

“Якщо це правда- це загрожує національній безпеці України і кандидат в президенти є зрадником України”, – йдеться у петиції. 

Третьою вимогою є “дати наказ правоохоронним органам перевірити та оприлюднити інформацію про фінансування, а також скритне афіліювання своїх інтересів через кандидата в президенти Зеленського В.А. Коломойським І.В.”

Крім того, автор хоче проведення міжнародного аудиту ДК “Укроборонпрому” і оприлюднення результатів до 21 липня 2019 року.

У петиції також вимагають подання до Верховної Ради законопроекту “Про вибори президента України”.

“Подати в Верховну Раду законопроект “Про вибори президента України”, де прописати обов*явковість проведення дебатів перед другим туром виборів Президента, а також відповідальність, якщо кандидат відмовляється від участі в дебатах- зняття його кандидатури з виборчих перегонів”, – йдеться у петиції.

У законі просять прописати обов’язковість тесту на наркозалежність та алкозалежність в міжнародній антидопінговій лабораторії для всіх кандидатів в президенти, обов’язковість представлення своєї передвиборчої програми з відповідальністю за невиконання цього пункту- зняття кандидату з виборчих перегонів та вимагають прописати відповідальність президента України за невиконання взятих на себе зобов*язань- це можливість розпочинання процедури імпічменту президенту, якщо не буде доведено, що президент не виконав свої зобов*язання через саботування Верховною Радою своїх законотворчих функцій.

Шостою вимогою є закон “Про імпічмент Президента”.

“Подати в Верховну Раду України закон “Про імпічмент Президента” з урахуванням гібридної агресії Росії і дотриманням вимог щодо національної безпеки”, – зазначає автор.

У разі невиконання звернення, автори залишають за собою право відстоювати свої права на мирних, безстрокових акціях протесту.

поширити новину: