Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині завдяки Facebook виявили нелегального мігранта з Азербайджану

Днями у Facebook УДМС України в Полтавській області звернулася громадянка зі скаргою на іноземця, який нібито нелегально перебуває на території держави та здійснює підприємницьку діяльність.

Зі слів жінки, іноземець є громадянином Азербайджану і працює в кіоску з ремонту взуття та має незадовільну репутацію серед населення району, інформує УДМС України у Полтавській області на своїй сторінці у Фейсбук.

У рамках операції «Мігрант» працівники міграційної служби Полтавщини спільно з правоохоронними органами оперативно зреагували на звернення та виїхали на вказану адресу. Іноземець дійсно виявився нелегалом.

Сьогодні, 24 квітня Полтавським РВ УДМС України в Полтавській області прийнято рішення про примусове повернення з території України громадянина Республіки Азербайджану із застосуванням заборони в’їзду строком на три роки.

Нагадаємо, з 16 березня до 31 травня в Україні триває профілактична операція «Мігрант». Її мета – виявлення порушень у сфері міграційного законодавства, у тому числі викриття іноземців, які незаконно перебувають на території держави.

Система Orphus