Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині учасниками проекту «Рука допомоги» стали півтори тисячі людей

У Полтавській області з грудня 2015 року активно впроваджувався  пілотний проект із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб «Рука допомоги».

За час реалізації ініціативи  його учасниками стали 1500 осіб, зокрема 313 внутрішньо переміщених осіб та 1187 членів малозабезпечених сімей, повідомляють у Полтавській ОДА.

«Проект  дає можливість малозабезпеченим верствам населення та переселенцям працевлаштуватися. Цим категоріям громадян пропонують участь в оплачуваних громадських роботах та працевлаштування на новостворених робочих місцях. Також вони можуть скористатись допомогою проекту в організації власного бізнесу.  І ми бачимо дієвість цієї ініціативи. 47 учасників пілоту отримали фінансову допомогу для започаткування власної справи. На громадські та тимчасові роботи залучені 496 осіб,  із них 96 ВПО та 400 малозабезпечених», – зазначив т.в.о голови облдержадміністрації Роман Товстий.

Як розповіла  директор обласного центру зайнятості Катерина Клавдієва, учасники щоквартально інформують комісію про свою роботу та сплату податків.

«Нині ті, хто захистили бізнес-плани і започаткували власну справу, вже сплатили податків на суму близько 600 тисяч гривень. Загалом комісія розглянула 24 бізнес-плани суб’єктів господарювання та прийняла позитивне рішення щодо надання роботодавцям фінансової допомоги  на загальну суму 1,67 млн грн», – сказала Катерина Клавдієва.

На засіданні комісії для вирішення питань реалізації пілотного проекту із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб  фахівці обласного центру зайнятості звітували про реалізацію пілотного проекту в області.

 

Як зазначила Катерина Клавдієва, нині є певні питання  щодо роботи трьох  учасників проекту. Їх заслухали члени комісії.

«Рука допомоги» цьогоріч не отримала фінансової підтримки на державному рівні. На Полтавщині  планують запровадити власний проект, який на рівні області сприятиме працевлаштуванню малозабезпечених громадян та ВПО.

Система Orphus