Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині триває конкурс екологічних ініціатив – новий проект облради, який реалізують разом із громадськими організаціями (ВІДЕО)

Екологічні ініціативи – це новий проект Полтавської обласної ради, який ми реалізуємо разом із громадськими організаціями.

Основна мета конкурсу – підвищення екокультури населення, вирішення локальних екологічних проблем. 

Проекти реалізуються за рахунок співфінансування із обласного та бюджетів. Пріоритетні напрямки:

– поводження з відходами;

– облаштування «зелених зон»;

– енергоефективність;

– екологічні івенти;

– екоосвіта.

– Особлива увага має приділятися інформуванню населення щодо збору, утилізації небезпечних відходів, як то батарейки чи люмінесцентні лампи. В конкурсі мають змогу взяти участь жителі Полтавщини, котрим виповнилося 14 років. Для цього необхідно заповнити аплікаційну форму проекту, заручитися підтримкою місцевої ради та подати на обласний конкурс до 15 травня, – написав на своїй сторінці у соцмережі голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.

Детальніше про умови конкурсу – на сайті: http://eco.oblrada-pl.gov.ua

УВАГА, КОНКУРС ЕКОЛОГІЧНИХ ІНІЦІАТИВ!

УВАГА, КОНКУРС ЕКОЛОГІЧНИХ ІНІЦІАТИВ! Екологічні ініціативи – це новий проект Полтавської обласної ради, який ми реалізуємо разом із громадськими організаціями.Основна мета конкурсу – підвищення екокультури населення, вирішення локальних екологічних проблем. Проекти реалізуються за рахунок співфінансування із обласного та бюджетів. Пріоритетні напрямки: – поводження з відходами; – облаштування «зелених зон»; – енергоефективність; – екологічні івенти; – екоосвіта.Особлива увага має приділятися інформуванню населення щодо збору, утилізації небезпечних відходів, як то батарейки чи люмінесцентні лампи.В конкурсі мають змогу взяти участь жителі Полтавщини, котрим виповнилося 14 років. Для цього необхідно заповнити аплікаційну форму проекту, заручитися підтримкою місцевої ради та подати на обласний конкурс до 15 травня. Детальніше про умови конкурсу – на сайті: http://eco.oblrada-pl.gov.ua

Опубліковано Олександр Біленький Вівторок, 2 квітня 2019 р.