Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині понад 1000 учасників акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» об’єдналися задля майбутнього лісу

З 21 березня у Міжнародний день лісу стартувала Всеукраїнська акція «Майбутнє лісу у твоїх руках», яка тривала до Дня Довкілля. Протягом місяця небайдужі жителі Полтавщини приєдналися до заходів Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства з садіння лісу та інших природоохоронних ініціатив.

Як повідомили у прес-службі Полтавського ОУЛМГУ, за цей період проведено 39 ознайомчо-пізнавальних лекцій, бесід, відкритих уроків щодо значення лісу у житті людини, бережного ставлення до зелених масивів, плекання культури поведінки в лісі тощо. Також організовано 57 заходів з благоустрою територій.

Головним здобутком акції стала безпосередня участь школярів, громадськості, активістів та місцевих органів влади у висаджуванні лісових насаджень. Саме їх руками, під пильним контролем та допомогою лісівників, висаджено 42 га лісу. До участі в акції доєдналося 1051 учасник, серед них – 780 представників учнівської та студентської молоді. Варто відзначити, активність шкільних лісництв, яких на території області 15, де виховується понад 300 юних лісівників. Саме вони стали рушійною основою всіх заходів із садіння лісу, а також з виготовлення та розвішування шпаківень, озеленення та благоустрою території навчальних закладів.

У ході акції Кременчуцький осередок Національної скаутської організації України “Пласт” висадив майже 1 га тополі гібридних видів, школярами Зіньківського шкільного лісництва, лісівниками та активістами закладено Алею лісівникам-Героя АТО (ООС) у Зінькові, учнями Великобудищанського шкільного лісництва створено шкілку декоративних культур під Диканькою, активістами в Лохвиці висаджено новий сосновий парк, громадськість та лісівники у Миргороді посадили дерева у сквері Чорнобильської Слави, у Новосанжарському лісгоспі масовістю та цікавістю заходів відзначилося Карлівське лісництво, а також значна кількість учасників та масштабні об’єми висдженого лісу у ДП “ПДЛП “Полтаваоблагроліс” тощо тощо. Крім того, чимало інших корисних справ із садіння лісу та озеленення території проведено на Полтавщині у рамках акції «Майбутнє лісу у твоїх руках».

Система Orphus Поделиться на fb