Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині поліція викрила 81-го незаконного мігранта

За інформацією управління превентивної діяльності поліції області, з початку профілактичних заходів “Мігрант” поліція спільно з регіональним управлінням Державної міграційної служби виявила 180 порушень міграційного законодавства. Про це повідомляє прес-служба ГУ НП в Полтавській області.

Правоохоронці склали 140 адміністративних протоколів відносно іноземців та осіб без громадянства (ст. 203 КУпАП). 16 осіб притягнули до адмінвідповідальності за порушення строків реєстрації іноземців, яким надали жилу площу (ст. 205 КУпАП).

17 порушників, яких задокументували фахівці Державної міграційної служби, надали іноземцям житло або прийняли на роботу з порушенням встановлених правил (ст. 206 КУпАП).

7 адміністративних матеріалів склали на посадових осіб підприємств, які винаймали іноземців, не дотримуючись встановленого порядку їх працевлаштування в Україні (ст. 204 КУпАП).

З-поміж 81 незаконного мігранта, які були викриті упродовж операції “Мігрант”, стосовно 69-и прийняли рішення про примусове повернення до країн походження. 42 з них вже виїхали за межі України, 4-х – помістили до пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства. 7-м іноземцям заборонили в’їзд на територію держави, 5-м – скоротили термін перебування в Україні.

Також поліція задокументувала 178 правопорушень, вчинених іноземцями у сфері громадського порядку і безпеки дорожнього руху. Зокрема, з-поміж адміністративних протоколів, складених відносно іноземців, 2 – за кермування транспортними засобами у стані сп’яніння (ст. 134).

“Операція триває з 16 березня до 31 травня. Її мета – виявлення порушень у сфері міграційного законодавства, у тому числі викриття іноземців, які незаконно перебувають на території держави”, – йдеться у повідомленні.

поширити новину: