Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині оголосили конкурс на кращий ЦНАП та кращого адміністратора

Напередодні Великодніх свят, відбулось перше засідання Конкурсного комітету з організації та проведення обласних конкурсів «Кращий ЦНАП» та «Кращий адміністратор».

Ці конкурси є заходами Комплексної програми розвитку МСП області та були започатковані Департаментом економічного розвитку Полтавської ОДА у 2018 році.

«Обласна мережа центрів надання адміністративних послуг сьогодні об’єднує 40 ЦНАП, з яких 24 функціонують при РДА, 6 – при міських виконавчих комітетах та 10 – в об’єднаних територіальних громада» – зазначила директор Департаменту Інна Іщенко.

Департаментом було розіслано всім ЦНАП області запрошення взяти участь у цьогорічних конкурсах, а також анкети-опитувальники для оцінки діяльності центрів. За результатами – 38 ЦНАП прийняли запрошення та вже надали заповнені анкети.

З метою визначення кращих ЦНАП та їх адміністраторів, узагальнені анкетні дані за результатами засідання надано членам комітету для опрацювання та внесення своїх пропозицій.

Не оминаючи нові підходи, в цьому році директор Департаменту Інна Іщенко запропонувала удосконалити перелік номінацій конкурсів «Кращий ЦНАП» та «Кращий адміністратор» з метою заохочення всіх ЦНАП до позитивних змін та покращення надання послуг своїм громадянам.

Крім цього, для максимального залучення громадськості пропонують всім відвідувачам ЦНАП долучитися до визначення переможців в конкурсі «Кращий адміністратор».

Це можна зробити онлайн, шляхом коментаря до посту (чи повідомлення) на сторінці Департаменту в Facebook https://www.facebook.com/poltavaodague/ або на електронну адресу Департаменту gue.reform@adm-pl.gov.ua.

Інформація, яку треба вказати: ПІБ адміністратора, ЦНАП, в якому він працює, за що саме, на вашою думку, цей адміністратор заслуговує відзнаку найкращого (для прикладу – є найкращим в обслуговуванні, найпривітнішим, найоперативнішим тощо).

Система Orphus