Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині хочуть встановити порядок використання прапорів

У приміщенні Полтавської обласної ради відбулося засідання робочої групи з розробки порядку використання прапорів на території Полтавської області під головуванням заступника голови обласної ради Анатолія Ханка.

У ньому взяли участь заступник військового комісара Полтавського облвійськкомату Едуард Бородай, науковець, історик Віктор Ревегук та ін.

Присутні розглянули та підготували пропозиції щодо використання прапорів на території Полтавської області.

Зокрема, вони стосувалися переліку днів, коли офіційно піднімається Державний прапор та прапор Полтавської області, прапор Європейського союзу; приміщень, де вони встановлюються. Обговорили особливості церемоній на знак вшанування героїв, що загинули на Сході країни та були уродженцями Полтавщини, визначили відповідальних за використання прапорів на території області тощо.

Депутат облради, член постійної регламентної комісії Володимир Ярошенко запропонував зазначити перелік днів, коли офіційно піднімається той чи інший прапор.

«На День прапора — обов’язкове підняття прапора, на День Європи — прапор Євросоюзу, Утилізація прапорів, що втратили охайний вигляд, проводиться методом спалювання, про що складається відповідний акт».

Відповідні зміни внесуть до проекту Порядку використання прапорів на території Полтавської області.

поширити новину: