Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

На Полтавщині юні картингісти виборювали Кубок командувача Сухопутних військ Збройних сил України (ФОТО)

Захід пройшов у рамках проведення І-го етапу Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді під егідою Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та Полтавської ОДА на базі спортивно-технічного комплексу «Лтава».

Активну допомогу в організації та проведенні змагань надало також і керівництво Полтавського обласного військового комісаріату, Військового коледжу сержантського складу ВІТІ імені Героїв Крут та громадських організацій учасників АТО/ООС, інформує відділення спеціальних кореспондентів Інформагентства Міноборони.

Близько 70 юних спортсменів з усіх регіонів України включились у динамічну та безкомпромісну боротьбу за головну нагороду змагань. Заїзди проводились за 8 класифікаціями картингів у вікових категоріях від 5 до 14 років.

Перед початком турніру відбувся парад учасників та урочистий мітинг. По його завершенню та підняття державного Прапору юні картингісти приступили до виконання заїздів згідно програми.

На думку заступника обласного військового комісара підполковника Едуарда Бородая головним підсумком змагань стали не тільки медалі та дипломи за призові місця. Цього дня перемогу святкували висока майстерність, спортивний дух, взаємовиручка та хороший настрій.

До слова, курсанти Військового коледжу сержантського складу окрім участі у судійській колегії активно використали формат змагань для проведення агітаційно – роз’яснювальної роботи серед допризовної молоді щодо вступу до військових навчальних закладів.

У той же час члени громадської організації «Патріот» представили до уваги дітлахів зразки стрілецької зброї та надали можливість усім бажаючим особисто розібрати та зібрати автомат АКМ-74.

поширити новину: