Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

На перехресті вулиць Європейська та Автобазівська працівники «Полтававодоканалу» відремонтували водогін

На цьому місці сталася аварія на водопровідній мережі. Водоканалівці оперативно відремонтували її за день. Незручностей із водопостачанням під час ремонту мешканці не відчули.

На перехресті Європейської та Автобазівської прорвало сталеву водопровідну трубу діаметром 500 мм. Прокладалася труба кілька десятків років тому, повідомляє прес-служба «Полтававодоканалу».

– Труба вже не нова, тому й стався порив. Вранці до аварійно-диспетчерської служби надійшов виклик про те, що вода витікає з-під землі на перехрестя. Наша бригада оперативно виїхала на місце аварії. Місце пошкодження виявили досить швидко. За день усе полагодили, і о 19:00 ремонт вже було завершено, – розповів майстер з ремонту водопровідних мереж «Полтававодоканалу» Ігор Бродський.

За словами комунальника, ремонт на цьому місці дещо ускладнювався активним рухом транспорту:

– Це ж вулиця Європейська, – одна з головних у місті. Звичайно, що машин багато. До того ж, аварія сталася на перехресті, тому тут ще й не небезпечно. Так що ремонтували дуже обережно, – зауважив майстер.

Полтавець Анатолій Педченко живе в місті понад 30 років. Увесь цей час, каже, ніколи не мав проблем із водопостачанням:

– Скільки себе пам’ятаю, серйозних проблем з водою вдома не було. Тиск теж завжди хороший.  Вважаю, що праця водоканалівців – надзвичайно важлива для суспільства! Вода – один з найцінніших природних ресурсів, і добре, що у нас, полтавців, проблем з цим ресурсом немає.

Полтавка Марія Дюміна вважає водоканалівців дуже стійкими людьми:

– У них робота важка у всіх сенсах: і фізично, і морально. Адже ремонтувати доводиться за будь-яких погодних умов і в будь-який час доби. Пам’ятаю, біля нашого будинку колись вночі теж прорвало водогін. Деякий час не було води. А у нас тоді була маленька дитина. Самі розумієте, без води ніяк. Але працівники водоканалу швидко приїхали, всю ніч працювали, і все полагодили. Так що я їм вдячна! – поділилася жінка.

У випадку аварій на водопровідних та каналізаційних мережах звертайтеся до аварійно-диспетчерської служби «Полтававодоканалу».

Телефони: 56-96-00, (050) 49-55-700, (098) 16-55-700.

поширити новину: