Ви тут:
Кримінал Суспільство 

На Дніпропетровщині засудили групу ділків, які відкрили підпільний завод по виробництву дизпалива

Прокурава затвердила та направила до суду обвинувальний акт відносно членів організованої групи, які займались виготовленням фальсифікованого пального. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Дніпропетровської області.

Так, з початку серпня 2017 по серпень 2018 року троє громадян, без відповідних дозвільних документів та ліцензій відкрили підпільний цех з незаконного виготовлення дизпалива для подальшого його продажу.

Обвинувачені закуповували мазуту, нафту та інші необхідні компоненти. Автоцистернами перевозили речовини на територію підпільного переробного заводу у Кривому Розі, де виготовляли фальсифіковане дизельне пальне.

“Наразі одного з них судитимуть за скоєння кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 ст.27, ч.3 ст.28 та ч.2 ст.204 КК України (організація та керівництво незаконного виготовлення підакцизного товару, вчинене у складі організованої групи). Його двоє спільників опинилися на лаві підсудних як виконавці у складі організованої групи (ч.3 ст.28, ч.2 ст.204 КК України). Судовий розгляд кримінального провадження триває”, – йдеться у повідомленні.

поширити новину: