Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Миргородцям нагадали про прибирання сміття та пригрозили штрафами

У Миргороді інспекція з благоустрою про проведення місячника озеленення, чистоти і благоустрою звернулася до мешканців та нагадала «Про проведення місячника озеленення, чистоти і благоустрою міста Миргорода» з 01 квітня по 30 квітня. Відповідне повідомлення розмістили на сайті Миргорода.

У зв’язку з цим:

– керівникам підприємств, організацій та установ, незалежно від форм власності, вжити невідкладних заходів по приведенню в належний санітарний стан виробничих, прилеглих та закріплених територій;

– радам мікрорайонів, головам вуличних та будинкових комітетів, гаражних кооперативів забезпечити участь громадськості у наведенні чистоти і охайності на кожній вулиці, прибудинковій території та навколо гаражів.

Окрім цього, що стосується власників приватних домоволодінь:

– щодо паління сміття та задимленості буде об’єктивний розгляд, наслідки якого – це обов’язковий протокол про адміністративне правопорушення, який тягне за собою накладення штрафу в розмірі 340-1700 гривень, що є суттєвою втратою для сімейного бюджету;

– місця для загального збору сміття з вулиць загального користування та прибудинкових територій визначаються головою вуличного комітету, але не є місцями накопичення винесеного з двору приватного домоволодіння спиляного гілля дерев та залишків осіннього бур’яну, внаслідок чого утворюються стихійні сміттєзвалища. Для вивезення та утилізації твердих побутових відходів існує спеціалізоване комунальне підприємство «Спецкомунтранс», з яким обов’язково повинна бути укладена угода на вивезення ТПВ відповідно до існуючих тарифів, після чого безкоштовно видається бак для сміття та вивозиться в дні, які вказано в графіку вивозу;

– для накопичення бур’яну, опалого листя тощо рекомендовано зробити в дворі приватного домоволодіння компостну яму розміром 1,5×2 м для утворення компосту та використання його як природного удобрення для підживлення своєї земельної ділянки.

Люди, які будуть порушувати благоустрій міста Миргорода, а також здійснювати спалювання сміття або інших відходів притягуватимуться до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу в сумі 340 – 1700 грн.

Тож не будемо давати підстав для таких штрафних санкцій, а будемо порядними, свідомими миргородцями та створюватимемо собі належні умови для проживання, відпочинку, підтримки чистоти та благоустрою у нашому затишному та привітному місті-курорті Миргороді.

поширити новину: