Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Миргородці збирають кошти на лікування 16-річного Богдана Рябка

24 квітня Богдану Рябку виповнилося 16. Нещодавно родина юнака дізналась про його хворобу. Тож рідні та близькі, небайдужі миргородці звертаються до всіх, хто може допомогти коштами.

Учень 10 класу Миргородської гімназії ім. Т. Г. Шевченка Рябко Богдан потребує невідкладного дороговартісного лікування закордоном. Про це повідомиляють у Миргородській міській раді.

Діагноз: мезенхіальна хондросаркома кістки, пухлина високого ступеню злоякісності, G 4. 

– Часу на збір коштів та виїзд у відповідну клініку за межами України практично не залишилося – лікарі наполягають на терміновій хіміотерапії вже в квітні, отже, рахунок йде буквально на дні та години, – розповіла мама Лариса. 

Від того, коли розпочнеться лікування залежать прогнози на виживання та одужання 16-річного хлопця. 

– Звертаємося до Вас із проханням про матеріальну допомогу звичайній миргородській родині, яку спіткало найстрашніше горе – важка хвороба дитини! – просять вчителі юнака та друзі родини. – Допоможіть врятувати розумного та вихованого підлітка, професійного футболіста й танцюриста, члена Парламенту гімназії та активного учасника «Джури», і просто гарного хлопця, який мріє про щасливе та здорове життя! Благаємо про милосердя та співчуття цій дитині та його батькам – кожна зібрана гривня збільшує шанси Богдана на одужання!

Картка «ПриватБанку»:  5168 7573 6033 9776  Рябко Лариса (мама) тел. 050 633 7678  Призначення платежу: на лікування Рябка Богдана