Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Миргородським студентам Університету третього віку розповіли про права та обов’язки споживачів природного газу

17 квітня для студентів Університету третього віку відбувся плановий захід – зустріч із головним спеціалістом Миргородського бюро правової допомоги Н. М. Пищимухою під назвою «Права та обов’язки споживачів природного газу».

Про це повідомили у Миргородській міськраді.

Наталія Миколаївна розповіла, що побутові споживачі природного газу – це фізичні особи, які отримують природний газ з метою використання для власних побутових потреб, у тому числі для приготування їжі, підігріву води та опалення своїх житлових приміщень. Під час лекції обговорювалися правила постачання природного газу, складання договору газопостачання побутовим споживачам, а також про метрологію та метрологічну діяльність. Також розповіла про порядок знімання показників з газових лічильників, про порядок відключення газопостачання та як і коли повинна проводитись повірка газових лічильників та наголосила, що споживач повинен своєчасно та в повному обсязі сплачувати за природній газ на умовах зазначених у договорі.

Надана інформація була дуже корисна і зрозуміла для підопічних Територіального центру. Вони активно задавали питання, на які отримали чіткі і зрозумілі відповіді. Відвідувачі заходу були запрошені на юридичне консультування до Миргородського бюро правової допомоги, що знаходиться за адресою: вул. Гоголя, 165. Хочеться висловити щиру подяку за підвищення правової свідомості людей похилого віку головному спеціалісту Н.М.Пищимусі та начальнику відділу Ю.В.Барило,- розповіли у Терцетрі.

поширити новину: