Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Ми не повинні у підсумку отримати «розірвану» країну: Олександр Біленький закликав знизити напругу щодо результатів виборів

– Досить взаємних образ! Це не метод. Це шлях в нікуди, – з такими словами звернувся голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький до своїх друзів у мережі Facebook, які в останні дні жваво обговорюють результати Президентських виборів.

Він закликав просто говорити з людьми, переконувати їх реальним прикладом і не через соцмережі.

– Я розумію певний розпач, але енергію ніяк не можна трансформувати в агресію. Люди, у 1 турі, зробили свій вибір на користь Володимира Зеленського і коли їх називають дурнями – це не переконує. Навпаки, включається цілком зрозуміла захисна реакція! Ми не повинні у підсумку отримати «РОЗІРВАНУ» країну! Ми ж це вже «проходили»… Моя особиста позиція не похитнулась, більше того – спілкуючись з людьми відчувається попит на інформацію не тільки з телевізійних приймачів, – написав Біленький.

Він наголосив, що шлях реформ непростий.

– У свій час поляки, в час змін, спалювали опудала Бальцеровича, але, згодом, вони отримали іншу Польщу! Значить і нам потрібно пройти цей шлях. Тримаймося, все буде добре, – підсумував голова облради.