Ви тут:
Суспільство Україна 

Мелітопольський міськрайсуд не визнав загибель екіпажу Іл-76 збитого під Луганськом наслідком агресії РФ

Суддя Мелітопольського міськрайонного суду відмовилась визнати загибель Олександра Бєлого – командира літака Іл-76, збитого під Луганськом у липні 2014 року – результатом агресії Російської Федерації. Про це повідомляє “Україна молода“.

Про це УНІАН повідомила вдова загиблого офіцера Тетяна Чимиркова, яка зверталась до суду з відповідним позовом.

За її словами вдови загиблого офіцера Тетяни Чимиркової, яка зверталась до суду з відповідним позовом, дане рішення суд виніс 16 квітня.

Згідно з рішенням, суд відмовився визнати, що загибель командира транспортного літака Іл-76 Олександра Бєлого і, відповідно, 9 членів екіпажу і 40 десантників, стала результатом збройної агресії Російської Федерації. У рішенні суду, виданому вдові загиблого, вказано лише вступну та резолютивну частину – без мотивувальної частини, де суд аргументує своє рішення.

Суддя Мелітопольського міськрайонного суду Юлія Горбачова не змогла прокоментувати своє рішення, пославшись на відсутність часу в зв’язку з судовим засіданням.

“Своєю чергою в. о. голови Мелітопольського міськрайонного суду Тамара Міщенко повідомила, що суддя не встигла оформити мотивувальну частину судового рішення у зв’язку з великим робочим навантаженням, пообіцявши, що рішення буде опубліковано повністю в понеділок, 22 квітня”, – йдеться у повідомленні.