Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Лісівники Полтавщини приєдналися до світового челенджу «Trashtag Challenge»

Лісівники Полтавщини приєдналися до світового челенджу «Trashtag Challenge», присвяченого екології під гаслом “Чисте довкілля-чисте сумління”. Люди з різних куточків планети прибирають сміття на забрудненій території  та виставляють фото «до» та «після».

Лісівники Полтавщини також не стоять осторонь цієї масштабної проблеми і разом із небайдужими жителями Карлівки, а саме педагогами, школярами та їхніми батьками, взялися за прибирання місця відпочинку «Дубок» на околиці міста. Ця територія досить популярна серед населення, але, на жаль, після відпочинку люди залишають після себе масу сміття, яке прибирати доводиться лише працівникам Карлівського лісництва ДП «Новосанжарський лісгосп», повідомляє Полтавське обласне управління лісового та мисливського господарства.

Розуміючи важливість екологічної акції, учасники челенджу спільно прибрали територію і закликали усіх односельців прибирати після себе. Лісівники дякують усім, хто долучився Trashtagchallenge, і сподіваються, що спільна праця стане прикладом наслідування для дітей та дорослих.

поширити новину: