Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство 

Лікувальні та соціальні заклади Кременчука отримають гуманітарну допомогу з Німеччини (ВІДЕО)

Завдяки роботі ГО “Спілка самаритян України Кременчуцьке об’єднання” до  Кременчука з Німеччини надійшло кілька фур гуманітарного вантажу. Це і устаткування для лікарень, і одяг для дітей з інтернат них закладів, а також речі для учасників АТО та їх родин.

За словами голови ГО «Спілка самаритян України Кременчуцьке об’єднання», керівника Кременчуцького обласного госпіталю ветеранів війни Миколи Литвиненка гуманітарну допомогу буде надано переселенцям, учасникам бойових дій, багатодітним родинам та іншим  пільговим категоріям населення. Частину транспортних витрат на доставку вантажу взяв на себе міський бюджет, а розмістити його на період митного оформлення допоміг депутат обласної ради Олександр Алексюк.

Для нещодавно капітально відремонтованого  терапевтичного відділення лікарні «Правобережна» в якості гуманітарної допомоги доставлено іноземне якісне обладнання – це  сучасні функціональні ліжка з матрацами, медичний одяг, білизна  та інші необхідні речі.

Допомога від ГО «Спілка самаритян України Кременчуцьке об’єднання» надійде ще й в обласний онкодиспансер, соціальні заклади, що опікуються дітьми, адресно отримають її і пільговики.

поширити новину: