Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Курсанти-випускники Харківського Національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба набувають досвід у бойових авіаційних частинах

В Миргородській бригаді тактичної авіації, що на Полтавщині, приступили до практичної частини стажування майбутні офіцери-авіатори наземних спеціальностей.

Близько тридцяти курсантів закріплюють набуті у виші теоретичні знання на практиці за напрямками обраної спеціалізації. Майбутні фахівці по авіаційним двигунам, засобам зв1язку і навігації,, авіаційного обладнання, авіацій1ного озброєння тощо розподілені по навчальним технологічним групам. За кожним підрозділом закріплені досвідчені висококваліфіковані спеціалісти.

Практичній частині стажування передувало ознайомлення новоприбулих з вимогами керівних документів що регламентують порядок експлуатації авіаційної техніки та озброєння та правилами техніки безпеки. По тому майбутні авіаспеціалісти отримали допуск до виконання переліків пунктів плану стажування у визначених підрозділах.

За словами заступника командира військової частини з інженерно-авіаційної служби полковника Євгена Іллюка нинішня каденція молодих фахівців має хорошу базову підготовку та проявляє високу наполегливість у освоєння майбутніх спеціальностей. Набуті навички курсанти вже найближчим часом закріплять упродовж проведення планових льотних змін.

До цього слід додати, що серед курсантів-випускників близько десяти відсотків тих, хто вже має досвід військової служби, у тому числі і у складі сил та засобів АТО/ООС.

Відділення спеціальних кореспондентів Інформагентства Міноборони (м.Харків)

Система Orphus Поделиться на fb