Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Культурно та спокійно: більше половини полтавців вже проголосували на виборах (ФОТО)

Виборчі дільниці закриються о 20.00.

За останньою інформацією Центральної виборчої комісії, свій голос у другому турі Президентських виборів – 2019 вже віддали 50,37 % мешканців області.

«Відомості щодо активності участі виборців у голосуванні є попередніми, оперативно зібраними шляхом телефонного опитування дільничних виборчих комісій», – заявили у ЦВК.

Самі ж вибори на Полтавщині проходять спокійно, явка одна з кращих у країні.

Як розповідають кореспонденти «Новин Полтавщини», у Кобеляках на виборчій дільниці №530297 (будинок дитячої та юнацької творчості) у першій половині дня явка виборців була низькою, але після обіду ситуація змінилася – спостерігаються невеликі черги біля виборчих кабінок.

На виборчій дільниці №531239 (Полтава) голосування проходить у звичному режимі. Великих черг немає, але саме голосування активне – виборці приходять постійно.

Тим часом виборча дільниця №530472, що знаходяться у селі Яхники Лохвицького району, відкрилася вчасно, ніяких порушень не зафіксовано. Явка людей висока. Сьогодні мають проголосувати більше 700 людей, 90 з них – вдома. Про це «НП» розповіла голова ДВК Наталія Очкань.

Нагадаємо, раніше зафіксували перші порушення на полтавських дільницях, а кандидати на посаду Президента України Петро Порошенко та Володимир Зеленський проголосували, щоправда у різних місцях.