Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Кременчужан навчають енергоефективності та як попередити зміну клімату

У рамках загальноміського заходу «Дні сталої енергії в Кременчуці у 2019 році» з метою привернення уваги до питань охорони навколишнього середовища, ширшого залучення відновлювальних джерел енергії в руслі загальноєвропейської політики протидії глобальній зміні клімату 16 квітня 2019 року у Кременчуці проходить тренінг-семінар «Попередження змін клімату та енергоефективність».

Як повідомили у Кременчуцькій міськраді, участь у заході взяли заступник міського голови Валерій Декусар, керівники та енергоменеджери структурних підрозділів виконавчого комітету та комунальних підприємств.

Начальник відділу енергоменеджменту та енергетики Тетяна Андріївська проінформувала присутніх про заходи з попередження змін клімату та енергетику, перехід від старої моделі енергетичного сектору до сучасної більш ефективної та менш шкідливої для довкілля, що наразі проводяться в Україні та світі. Розповіла про основні напрямки енергетичної стратегії України до 2035 року та інші важливі для збереження екології питання.

Головний спеціаліст відділу екологічної безпеки Лариса Машина зупинилася на питання безпечного поводження з відходами виробництва на території м. Кременчука. Начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Ігор Чудаков звернув увагу присутніх на негативний вплив спалювання сухої рослинності та сміття на довкілля та здоров’я людей.

поширити новину: