Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

«Кременчуцьке розмаїття»: відбувся ХVІІ Відкритий фестиваль мистецтв для дітей та  підлітків

У Кременчуцькому міському палаці  культури відбувся ХVІІ Відкритий фестиваль мистецтв для дітей та  підлітків «Кременчуцьке розмаїття». Цього року у фестивалі взяли участь 407 дітей, які показали 109 творчих номерів. Всі вони були цікавими  і яскравими, тому журі надзвичайно важко було обрати серед них найкращих. Лауреатами стали 46 номерів та  212 дітей.

Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Нагородження переможців і призерів, володарів Гран-прі дитячого творчого форуму відбулося на головній сцені Кременчука. У великому колі друзів учасники, батьки, глядачі раділи за успіхи кожного талановитого артиста, митця та умільця з числа талановитої учнівської молоді Кременчука.

Цього року у рамках фестивалю «Кременчуцьке розмаїття» у номінації «Хореографічне мистецтво»  призові місця здобули 9 номерів, 1 гран-прі; у  номінації « Інструментальне мистецтво» І-ІІІ місця – 7 номерів, 1 гран-прі; у  номінації «Вокальне мистецтво» І-ІІІ місця – 10 номерів; у номінації «Образотворче мистецтво» І-ІІІ місця  вибороли 8 учасників; у номінації   «Декоративно-прикладне мистецтво» І-ІІІ місця – 10 учасників.

Найвищими нагородами  – Гран –прі Відкритого фестивалю мистецтв для дітей та підлітків « Кременчуцьке розмаїття» були відзначені учасники у  двох  номінаціях: «Хореографічне мистецтво» та «Інструментальне мистецтво».

Результати БДЮТ

 ХVІІ Відкритого фестивалю мистецтв для дітей та підлітків

«Кременчуцьке розмаїття» 2019 р.

Хореографічне мистецтво

Місце Назва колективу Назва номеру Керівник Заклад, що представляє
7-9 років
І Зразковий художній колектив т/о (гурток) «Ансамбль бального танцю «Струмочок» Фінський танець «Полкіс» Куліш Людмила Іванівна БДЮТ
ІІ Зразковий ансамбль народного танцю «Радість» «Козачата» Попкова Тетяна Іванівна ЦКСіД «Нафтохімік»
ІІІ Зразковий художній колектив т/о (гурток) «Ансамбль танцю «Козачата» «Козачок» Мороз Світлана Володимирівна БДЮТ
 

10-13 років

І Зразковий художній колектив т/о (гурток) «Ансамбль бального танцю «Струмочок» «Танцюючий салат» Куліш Людмила Іванівна БДЮТ
ІІ Зразковий ансамбль народного танцю «Радість» «Петриківські візерунки» Попкова Тетяна Іванівна ЦКСіД «Нафтохімік»
ІІІ Зразковий художній колектив т/о (гурток) «Ансамбль танцю «Козачата» «Волинська полька» Мороз Світлана Володимирівна БДЮТ
14-17 років
І Зразковий художній колектив т/о (гурток) «Ансамбль бального танцю «Струмочок» «Шоу «FOX» Куліш Людмила Іванівна БДЮТ
ІІ Зразковий художній колектив т/о (гурток) «Ансамбль танцю «Козачата» «Калинонька» Мороз Світлана Володимирівна БДЮТ
ІІІ Естрадно-спортивний колектив «Фієста» «Шахи» Гулак Євген Павлович Піщанський центр культури і дозвілля
Гран-прі
Вік Назва колективу Назва номеру Керівник Заклад, що представляє
10-13

років

Зразковий художній колектив т/о (гурток) «Ансамбль бального танцю «Струмочок» «Шляпа» Куліш Людмила Іванівна БДЮТ

Вокальне мистецтво

Місце Назва колективу Назва номеру Керівник Заклад, що представляє
7-9 років
І Пишна Анастасія «Мне бы петь» Ширіна Тетяна Олексіївна ДМШ №3
ІІ Чібісова Ксенія «Одна калина» Масютіна Олена Миколаївна

 

БДЮТ
ІІІ Станішевська Анна «Матроси» Лущенкова Світлана Василівна

 

БДЮТ
ІІІ Грицюк Вероніка «Мы вместе» Ширіна Тетяна Олексіївна ДМШ №3
10-13 років
І Вокальний ансамбль «Росяночка» «Це мій світ» Москаленко Наталія Володимирівна Піщанська гімназія Піщанської сільської ради
ІІ Реута Дмитро «Чорнобривці» Масютіна Олена Миколаївна БДЮТ
ІІІ Бузько Єлизавета «Хто, як не ти» Масютіна Олена Миколаївна БДЮТ
14-17 років
І Гава Катерина «Синьоокий край» Ширіна Тетяна Олексіївна ДМШ №3
ІІ Головченко Меліса «А мати жде» Алієва Вікторія Наумівна ОДЮК
ІІІ Вокальний ансамбль «Росяночка» «Пісня про матір» Москаленко Наталія Володимирівна Піщанська гімназія Піщанської сільської ради

Інструментальне мистецтво

Місце Назва колективу Назва номеру Керівник Заклад, що представляє
7-9 років
І Пишна Анастасія «Віденське рондо» Ширіна Тетяна Олексіївна ДМШ №3
10-13 років
І Іващенко Поліна «Токата» Бузанакова Наталія Вікторівна ДМШ №1
ІІ Ансамбль гітаристів «Кубинська румба» Цемох Катерина Василівна ДМШ №3
ІІІ Мазур Дар’я «Магічна музика» Стрельнікова Вікорія Анатоліївна ДМШ №1
14-17 років
І Ягольник Ольга «Зимовий вечір» Сухорукова Людмила Василівна ДМШ №3
ІІ Кравцова Юлія «Мазурка» Стрельнікова Вікорія Анатоліївна ДМШ №1
ІІІ Гринь Максим «Іспанське капрічіо» Гурікова Наталія Олександрівна ДМШ №1
 

 

Гран-прі

Вік Назва колективу Назва номеру Керівник Заклад, що представляє
10-13

років

Богомаз Тимофій «Пляска скоморохов» Кірілов Микола Миколайович,

концертм. – Соболєвська Ніна Абрамівна

ДМШ №1

Декоративно-прикладне мистецтво

Місце Назва колективу Назва номеру Керівник Заклад, що представляє
7-9 років
І Сергеєва Поліна «Зимовий птах» Каратаєва Тетяна Миколаївна ОДЮК
ІІ Клименчук Софія «На гостинах у бджілки» Єгорова Тетяна Олександрівна ОДЮК
ІІІ Конішевська Вікторія «Рідна ненька» Ткаченко Ольга Віоленівна БДЮТ
10-13 років
І Яворська Катерина «Казковий будинок для феї» Фокіна Майя Анатоліївна ОДЮК
ІІ Мехеда Руслана «У царстві Снігової Королеви» Каратаєва Тетяна Миколаївна ОДЮК
ІІІ Зелена Анастасія «Весняний настрій» Каратаєва Тетяна Миколаївна ОДЮК
14-17 років
І Валікова Валерія «На Вкраїні милій» Єнанова Оксана Хасанівна БДЮТ
ІІ Бурлака Уляна «Подружки» Кулакова Марина Миколаївна БДЮТ
ІІ Калошина Марія «Квіткова леді» Кармазина Олена Анатоліївна БДЮТ
ІІІ Сухарєва Анастасія «Рідне місто» Єнанова Оксана Хасанівна БДЮТ

Образотворче мистецтво

Місце Назва колективу Назва номеру Керівник Заклад, що представляє
7-9 років
І Волошина Стефанія «Весняна мелодія» Каратаєва Тетяна Миколаївна ОДЮК
ІІІ Базавлук Яніна «Краса надихає» Заєць Жанна Борисівна

 

БДЮТ
 

10-13 років

І Зелена Анастасія «Дівчина весна» Каратаєва Тетяна Миколаївна ОДЮК
ІІ Крилова Анна «Квіткова фантазія» Лизлова Ольга Володимирівна ОДЮК клуб «Старт»
ІІІ Білецька Анастасія «Мурчик в очікуванні весни» Каратаєва Тетяна Миколаївна ОДЮК
14-17 років
І Пономаренко Маргарита «Рожеві мрії» Заєць Жанна Борисівна БДЮТ
ІІ Сорока Євгенія «Лісова Мавка» Сорока Наталія Анатоліївна Ліцей №25
ІІІ Речкалова Анна «Замки Європи» Заєць Жанна Борисівна БДЮТ