Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

Кращий в історії полтавський футболіст “жорстко пройшовся” по грі “Ворскли”

Іван Шарій вважає, що селекційний відділ команди повністю провалив свою роботу.

Про колишній тренер та гравець “зелено-білих” розповів сайту “Команда 1”.

Для “Ворскли” невихід в першу шістку можна назвати повною невдачею, але посипати голову попелом – доля слабких. Зрозуміло, що зараз команда психологічно зломлена.

Проте, потрібно зібрати всі сили в кулак і гідно дограти чемпіонат, адже, якщо і далі буде так продовжуватися, то можна опинитися в зоні перехідних матчів…

Що стосується курсу клубу на запрошення іноземних футболістів, то для мене він, м’яко кажучи, незрозумілий. Якщо запрошується гравець з-за кордону, то він як мінімум не повинен поступатися в класі доморощеному виконавцю. А про полтавських іноземців я такого сказати не можу. Вони що, дали результат?

Більш того, місцеві футбольні школи працюють і у нас є здібні хлопці, яким закривають дорогу у великий футбол посередні гравці з далекого зарубіжжя.

Я не перебуваю всередині колективу, тому мені складно робити якісь висновки. Ці питання потрібно адресувати керівництву клубу або селекційному відділу, який, на мій погляд, провалив свою роботу.

Фінансові проблеми? Ну, так висловіться, будьте мужиками. Не виходьте на поле. Але якщо вже почали грати, тоді будьте ласкаві, бийтеся за кожен м’яч”, – сказав Шарій.

Читайте також:

“Ворскла” позапланово зіграє з грандом українського футболу: назвали дату

Іван Григорович Шарій (нар. 24 листопада 1957, Полтава, Українська РСР, СРСР) — український футболіст, нападник і тренер. Майстер спорту СРСР. З 2007 року — тренер ДЮСШ ім. Горпинка (Полтава).

Був володарем трьох рекордів вищої ліги України: найстарший гравець, найстарший дебютант і як найстарший бомбардир. В 2013 році рекорд найстаршого гравця побив воротар Ігор Шуховцев, а в 2014 році президент і гравець донецького «Олімпіка» Владислав Гельзін побив інші два рекорди.

У 2009 році визнаний найкращим гравцем століття в Полтавській області.

Грав за команди «Чорноморець» (Одеса), «Динамо» (Мінськ), «Металург» (Запоріжжя), «Ністру» (Кишинів). У 1987 році повернувся у відроджену «Ворсклу». Погравши в Полтаві три сезони, перейшов в болгарський клуб «Етир». У 1991 році перейшов у вінницьку «Ниву». Після розпаду СРСР грав за клуби Аматорської ліги, а також за «Кремінь», «Гірник-спорт» та «Ворсклу». Бронзовий призер Чемпіонату України сезону 1996—1997 років у складі полтавчан. Прощальний матч Шарія відбувся 1 травня 2001 на стадіоні «Ворскла».

поширити новину: