Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Комісія облради з питань ЖКГ обговорила стан доріг в області та розвиток аеропорту “Полтава”

Відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку.

У ньому взяли участь заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, т. в. о. начальника Управління інфраструктури Полтавської ОДА Сергій Марчишинець, депутати обласної ради, представники підприємств ЖКГ.

Комісія розглянула 13 питань, внесених до порядку денного, зокрема про виконання Програми розвитку дорожнього господарства Полтавської області на 2016 — 2018 роки.

«На 2019 рік із Державного бюджету на ремонт і утримання автомобільних доріг місцевого значення виділено субвенцію місцевим бюджетам у сумі 802,9 млн грн, з них 80 млн грн — на капітальні ремонти, 552,9 — на поточний середній ремонт, 170 млн — на роботи з експлуатаційного утримання. Також передбачено капітальні ремонти 5 мостів на території області і продовження ремонту та відновлення руху на мосту через річку Сула на автомобільній дорозі Лубни — Засулля», – поінформував представник державного підприємства «Агентство місцевих доріг Полтавської області» Максим Іщенко.

Розглянули питання про збільшення статутного капіталу Полтавського обласного комунального виробничого підприємства теплового господарства «Полтаватеплоенерго».

«Загальний дефіцит коштів становить близько 60 млн грн. У період підготовки до опалювального сезону не маємо змоги виконати мінімальний об’єм робіт. У підприємства є значні складності зі спецтехнікою. Наприклад, з 5 кранів 2 — в АТО, з трьох, що лишилися, два — 1992 року», – розповів в. о. керівника підприємства Олександр Олексенко.

 

Про хід виконання Програми розвитку та підтримки Полтавського обласного комунального підприємства «Аеропорт — Полтава» на 2017 — 2020 роки поінформував Сергій Марчишинець. Зокрема, у 2018 здійснено капітальний ремонт будівлі, ремонт злітно-посадкової смуги, укомплекутвання спецтехнікою та обладнанням тощо. Протягом останнього місяця здійснено 4 чартерні рейси до Єгипту (Шарм-Ель-Шейх), на травень заплановане відкриття ще одного напрямку Полтава — Анталія (Туреччина), у перспективі — Польща.

«Завантаженість літаків повна. 2 травня запускаємо рейс на Анталію, на сьогодні 90 % квитків продано. Пропонуємо внесення зміни до Програми в частині виготовлення проекту котельні й облаштування опалення», – зазначив він.

Також комісія розглянула річні звіти керівників підприємств житлово-комунального господарства, що знаходяться в спільній власності територіальних громад сіл, селищ і міст області щодо виконання показників ефективності використання спільного майна і прибутку, а також майнового стану підприємств за 2018 рік; заслухала інформацію про хід виконання обласної Програми «Питна вода Полтавщини» на 2011 — 2020 роки; про підсумки опалювального сезону 2018 — 2019 року.

Система Orphus