Ви тут:
Суспільство Україна 

Команда Зеленського закликає НАК “Нафтогаз України” та Кабмін знизити ціну на газ для населення

Команда Володимира Зеленського закликає Кабінет міністрів і НАК “Нафтогаз України” знизити ціну на газ із 1 травня і погоди це з Міжнародним валютним фондом.

“Давайте не на словах, а на ділі покажемо, що ми можемо приймати рішення в інтересах людей. Останні 4 місяці ціни на газ у Європі знижувалися і зараз ціна газу для населення в Україні вища, аніж ціна газу на біржі у Європі. Тому ми закликаємо НАК «Нафтогаз України» та Кабінет Міністрів провести відповідні консультації з МВФ та, замість запланованого підвищення, вийти на відповідне пониження ціни газу для населення із 1 травня”, – йдеться у заяві команди Зеленського.

Та зазначили, що Росія з 1 червня може обмежити поставки енергоресурсів до України. А з 1 січня Росією може бути зупинений транзит газу через Україну, що призведе до значних фінансових втрат та ризиків постачання газу. Ці виклики вимагають від нас ефективних, швидких дій та об’єднання зусиль.

Нагадаємо, що Уряд та “Нафтогаз” погодили зменшення регульованої ціни на газ для населення та теплової генерації на травень 2019 року від 8550 гривень до 8247 гривень за тис. куб. м. Відтак ціна на газ знизиться на 300 гривень. 

 

Система Orphus