Ви тут:
Спорт Суспільство 

Кінець кар’єри: відомого українця довічно відсторонять від футболу

Олександр Севидов більше не зможе тренувати футбольні команди.

Про це заявив директор каналів «Футбол 1/2» Олександр Денисов.

«На цьому тижні, вперше в історії українського футболу, був позбавлений професійного статусу клуб, викритий в шахрайстві. ФК «Суми» більше не грає в футбол.

Більш того, в рамках декількох розслідувань, назавжди будуть відлучені від футболу два функціонера. Це Ростислав Козар, президент ФК «Суми», і тепер уже колишній тренер, який працював у багатьох українських клубах, Олександр Севідов. Рішення про їх дискваліфікацію з’являться в самий найближчий час, – сказав Денисов.

Олександр Володимирович Севідов (нар. 18 липня 1969 року, Донецьк, СРСР) — радянський та український футболіст і тренер.

4 червня 2015 року підписав контракт з харківським «Металістом». Під його керівництвом в 23 матчах команда здобула 3 перемоги (включаючи одну технічну, над розформованим запорізьким «Металургом»), 8 нічиїх та 12 поразок. Причому три останні матчі харків’яни програли з загальною різницею м’ячів 1:16. Щоправда, 16 квітня харків’яни програли «Дніпру» 0:5 уже без Севідова, хоча формально на той момент він ще залишався головним тренером. На прес-конференції після гри в Дніпропетровську Олександр Мартюк, який виконував обов’язки тренера у тому матчі, повідомив, що Севідов вже тиждень перебуває в лікарні під наглядом лікарів. Через два дні, 18 квітня 2016 року подав у відставку, яка була прийнята.

поширити новину: