Ви тут:
Спорт Суспільство 

Футбольний м’яч спричинив скандал в українському футболі

Команди Першої та Другої ліг виступили проти ініціативи Професійної футбольної ліги України новими м’ячами від компанії SELECT.

Про це йдеться у відкритому листі клубів, який опублікували у спільності ФК “Рух” (Винники) у соцмережі facebook.

15-го лютого на офіційному сайті ПФЛ з’явилася інформація про те, що з нового сезону команди Першої та Другої ліг гратимуть новими м’ячами від компанії SELECT. Таке рішення прийнято на засіданні Ради ліг, однак ця зустріч відбулася без присутності більшості клубів, які з різних причин були відсутні. Тому, за великим рахунком, команди поставили перед фактом.
На нашу думку, керівники ПФЛ застосували неправильний підхід до самої процедури обрання офіційного м’яча чемпіонату…

…На нашу думку, в цьому випадку відбулося нав’язування ідеї з м’ячами згори в інтересах компанії SELECT, натомість позицію більшості клубів Першої ліги не враховано…

…Цим листом висловлюємо свій рішучий протест проти нав’язаного нам рішення Ради ліг ПФЛ і повідомляємо, що проводити матчі чемпіонату під егідою ПФЛ м’ячами TM SELECT не маємо наміру. Зазначаємо, що клуби-підписанти даного листа не проти ідеї єдиного м’яча у змаганнях під егідою ПФЛ. Але обговорення і рішення з даного питання повинно прийматись відкрито, а не кулуарно, як відбулось цього разу”, – йдеться у листі.

Свої підписи під документом вже залишилися 13 українських клубів – «Агробізнес», «Балкани», «Волинь», «Дніпро-1», «Колос», «Інгулець», «Миколаїв», «Металіст 1925», «Оболонь-Бровар», «Прикарпаття», «Рух», «Калуш» та «Минай».