Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Фахівці назвали три найпопулярніші сайти в Україні у березні 2019 року

Інтернет Асоціація України навела статистику найбільш відвідуваних українцями доменів в березні 2019 року. Про це повідомляє канал “Прямий“.

Дослідження було проведено за трьома напрямками: відвідування сайтів через мобільний, через стаціонарний комп’ютер і мобільний плюс стаціонарний.

Перше місце зайняла пошукова система Google. 84% опитаних українців принаймні один раз скористалися пошуковиком Google в березні, використавши при цьому як мобільний телефон, так і стаціонарний комп’ютер.

На другому місці – відеохостинг YouTube. В середньому за минулий місяць їм скористалося 50% респондентів і робили це через стаціонарний комп’ютер.

Третє місце зайняв Facebook. 56% респондентів хоча б раз користувалися цією соцмережею в березні. При цьому для щоденного використання українці вважають за краще в рівній частці як мобільні пристрої, так і стаціонарні.

“Дослідження проводилося на замовлення ІАУ компанією Factum Group Ukraine. У його процесі було задіяно 5 тисяч респондентів”, – йдеться у повідомленні.

поширити новину: