Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Екс-очільник полтавської поліції отримав нове призначення

Сьогодні, 24 квітня, перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий та голова Нацполіції Сергій Князєв представили нового керівника Головного управління поліції в Одеській області. Очільником ГУНП в Одесі став Олег Бех, інформує прес-служба МВС України.

“Олег Бех показав себе досвідченим працівником. Він впорається з новими завданнями. Ми високо цінуємо ваш потенціал та людяність. Крім того, я хотів би подякувати колишньому очільнику поліції області Дмитру Головіну. Він діяв гідно у будь-якій ситуації”, – сказав Сергій Яровий.

“Наказом №420 від 24 квітня – начальником головного управління Національної поліції в Одеській області назначити генерала поліції третього рангу Беха Олега Володимировича. Послужний список генерала Беха досить великий. Але починав він оперативником і прекрасно знає, що головне завдання – захист громадян”, – зазначив Сергій Князєв.

Олег Бех подякував колишньому очільнику поліції в області Дмитру Головіну та за призначення.

Довідка: Олег Володимирович Бех службу в органах внутрішніх справ розпочав у 1996 році на посаді слідчого. У 2001-2010 роках працював на оперативних посадах за різними напрямками діяльності у Головному управлінні боротьби зі злочинністю МВС України. З 2010 до 2011 року – очолював відділ боротьби з корупцією в правоохоронних органах антикорупційного бюро ГУБОЗ МВС.

З 7 листопада 2015 року обіймає посаду начальника Головного управління Національної поліції в Полтавській області.

20 вересня 2017 року Олег Бех був призначений начальником Головного управління в Харківській області.

За службу Олег Бех отримав звання генерала поліції третього рангу.

Система Orphus