Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Ефективні лайфхаки: як швидко позбутися стресу на роботі

Негативні емоції чи відчуття роздратування на роботі – звична справа для багатьох. Виявляється, поліпшити свій моральний стан та впоратися з поганим настроєм дуже просто. І для цього навіть не знадобиться йти у відпустку або чекати завершення робочого дня. Візьміть до уваги 5 ефективних лайфхаків, які швидко повернуть вам спокій, повідомляє pogliad.ua

Правильне дихання

Кілька глибоких вдихів заспокоять тіло і наситять мозок киснем. До того ж це дасть додаткові секунди на гальмування емоцій, і ви уникнете різких слів чи вчинків. Якщо є можливість, подихайте свіжим повітрям – це посилить заспокійливий ефект.

Рух

Як варіант, пройдіться хоча б до кулера з водою або до сусіднього кабінету. Рух запускає відновлення парасимпатичної нервової системи, завдяки чому емоційна стабільність повертається швидше.

Переключіть увагу

Подивіться на щось миле і добре: фото цуценят або кошенят, відео з дитинчатами морських котиків чи дельфінів, які граються. Це збалансує емоції і знизить градус напруги.

Ароматерапія

Тримайте в аптечці ароматичні олії. Легкий запах бергамоту і грейпфруту подарує відчуття свіжості та допоможе розслабитися, а приємний солодкуватий аромат сандалу змусить усміхнутися і заспокоїть.

Заземлення

Зосередьте увагу на своїх ногах. Можете навіть роззутися і стати босоніж на підлогу: відчуєте як тверда опора допомагає зупинити істерику і повернути здоровий глузд.

P.S. Пам’ятайте, що стрес і негативні емоції не лише позначаються на працездатності, але й завдають шкоди здоров’ю.

поширити новину: