Ви тут:
Суспільство Цікавинки 

Джордж Лукас розповів хто його улюблений персонаж зі “Зоряних війн”

Американський режисер, творець франшизи “Зоряні війни” Джордж Лукас, який очолив рейтинг найбагатших знаменитостей, назвав свого улюбленого персонажа з кіновсесвіту. Про це інформує 112.ua.

Ним виявився Джа-Джа Бінкс з епізоду I “Прихована загроза” 1999 року.

Режисер також згадав виконавця ролі Джа-Джа актора Ахмеда Беста, який “проробив фантастичну роботу”.

“Прихована загроза” — один з моїх улюблених епізодів, а Джа-Джа Бінкс – мій улюблений герой. Ми виконали неймовірну роботу, створюючи його. Цифрові технології в ті часи тільки зароджувалися, і хлопці з ILM зробили неможливе, коли оживляли Бінкса. Ми були одними з перших, кому вдалося досягти такої якості, і я досі дуже пишаюся цим фактом”, – заявив Лукас.

Бінкс — антропоморфний гадрозавр, або качконіс, в якому поєднуються дивовижна доброта і не менш дивовижна незграбність. Лукас говорив, що прообразом персонажа став знаменитий герой диснеївських мультфільмів Гуфі.

“У грудні цього року виходить дев’ятий епізод “Зоряних воєн”. Епізод завершить нову трилогію кіновсесвіту і закінчить історію сім’ї Скайвокерів. У ньому Марк Гемміл востаннє зіграє роль Люка Скайвокера. Раніше було оприлюднено тизер нового фільму, в якому розкрито назву дев’ятого епізоду – The rise of Skywalker, “Сходження Скайвокера”, – йдеться у повідомленні.