Ви тут:
Суспільство 

Джамала відреагувала на пожежу в Нотр-Дамі

У Франції згоріла одна з найвеличніших пам’яток архітектури – Собор Паризької Богоматері. На новину вже відреагували світові політики та представники шоу-бізнесу. Не оминула увагою інцидент і українська співачка Джамала, інформує “24 канал“.

На своїй сторінці в Instagram артистка розмістила щемливий допис та фото, зроблене біля паризького Нотр-Даму. Джамала пригадала, як відбулась її одна з поїздок до романтичної столиці Франції. Тоді співачка презентувала фільм “Поводир”, у якому зіграла одну з головних ролей.

“Вчорашні сумні події, пов’язані з Нотр-Дамом, мимоволі нагадали про мою поїздку в Париж. Це було рівно 4 роки тому, в квітні 2015. У Париж я вирушила з важливою місією – представляти французькій публіці фільм “Поводир” в рамках “Днів українського кіно”, – розповіла співачка.

Джамала також пригадала, що сам Париж і його перлина – Собор Паризької Богоматері – справили на неї неймовірне враження. Артистка годинами проходила вулицями міста, насолоджуючись краєвидами.

“На пам’ять залишилися фото і враження, якими я поділилася з Bestin.UA: “… про сам Париж можна говорити годинами. Я багато ходила пішки, жадібно вдивлялася в місто, боялася щось пропустити, не помітити. Я лінивий турист, задовольняються тим, що бачу, що не вчитуючись в путівники. В цьому є свій кайф, ти сприймаєш красу в чистому вигляді, не відволікаючись на додаткову інформацію. Вражаюче, як легко в Парижі народжується красиве”. А зараз можна сказати: “як легко його можна втратити”, – додала із сумом Джамала.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Вчерашние печальные события, связанные с Нотр-Дамом, невольно напомнили о моей поездке в Париж. Это было ровно 4 года назад – в апреле 2015. В Париж я отправилась с важной миссией – представлять французской публике фильм «Поводырь» в рамках «Дней украинского кино». На память остались фото и впечатления, которыми я поделилась с bestinua: “…о самом Париже можно говорить часами. Я много ходила пешком, жадно вглядывалась в город, боялась что-то пропустить, не заметить. Я ленивый турист, довольствуюсь тем, что вижу, не вчитываясь в путеводители. В этом есть свой кайф, ты воспринимаешь красоту в чистом виде, не отвлекаясь на дополнительную информацию. Поразительно, как легко в Париже рождается красивое”. А сейчас можно сказать: “как легко его можно потерять” 💔 #myparis #notredamedeparis #parisfrance

Допис, поширений Jamala (@jamalajaaa)

поширити новину: