Ви тут:
Суспільство Україна 

Донбас – це Україна, а мешканці Донбасу – українці, – Порошенко про видачу російських паспортів

Президент Украни Петро Порошенко подякував за потужну демонстрацію єдності і солідарності з Україною під час засідання Ради Безпеки ООН, скликаного 25 квітня у зв’язку з російською паспортизацією українського Донбасу.

“Вдячний всім нашим друзям, передусім США, а також Німеччині та Франції як партнерам по Нормандському формату, заяві групи ЄС8 перед засіданням, за чітку позицію і однозначну оцінку щодо незаконності та провокаційної сутності відповідного рішення РФ щодо роздачі паспортів”.

За словами Порошенка, рішення про паспортизацію не є гуманітарним, як викручується російська пропаганда, адже сама Москва і створює нелюдські умови для життя наших громадян під окупацією.

“Рішення про паспортизацію не має нічого спільного з мирним процесом! Воно суперечить Мінським домовленостям – і за буквою, і за духом! Воно спрямоване на легалізацію присутності російських військ на окупованій частині нашої держави. Не допустимо такого сценарію! Найбільш дієвий спосіб протидії – подальше посилення секторальних та економічних санкцій проти Росії та розгортання миротворчої місії на окупованому Донбасі під мандатом ООН”.

Система Orphus