Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство 

До Полтави приїдуть популярні дитячі письменники

2-3 травня «Фонтан казок» у рамках ініціативи ЛітФонтан вдруге завітає до Полтави. Мешканці міста матимуть можливість зустрітися з полтавкою Оленою Колінько, авторкою авторки пригодницької повісті-казки «Шпалереон», а також з двома дитячими письменниками – Іваном Андрусяком і Олегом Чаклуном, які спеціально для цього приїдуть з Києва.

Іван Андрусяк – поет, дитячий письменник, головний редактор видавництва «Фонтан казок». Чимало його творів входять до нової шкільної програми – «Стефа і Чакалка», «Третій сніг», «Лякація», «Усе солодший сад. Чупакабра та інші зайчики». Олег Чаклун – письменник, книжки якого вподобали вже досить багато дітей. Мікробот, роботи Веселки, принцеса Синтія – герої, пригодами яких зачитуються, і не лише діти, а й дорослі! Науково-фантастична повість Олега Чаклуна «Піраміда Синтії» потрапила у фінал премії «Книга року BBC-2017», а «Монстри, що живуть у шафах» – до довгого списку цієї ж премії у 2018 році.

Графік туру Полтавою:
2 травня, четвер: 8:00 – Полтавська гімназія №33 (вул. Героїв Сталінграда, 20), 14:15 – Полтавська обласна бібліотека для юнацтва ім. Олеся Гончара (вул. Олеся Гончара, 25а).

3 травня, п’ятниця: 8:00 – Полтавська гімназія №17 (бульвар Б. Хмельницького, 15), 15:00 – Полтавська обласна бібліотека для дітей імені Панаса Мирного (вул. Небесної Сотні, 17), 18:00 – зустріч у приміщенні ГО «Нова Полтава» (вул. Котляревського, 6).

На всі події – вхід вільний.

Система Orphus