Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Для школярів Диканського району провели профорієнтаційний захід “Моя професія – моє майбутнє”

У Великорудківській загальноосвітній школі I–III ступенів Диканського району старшокласників зібрали на профорієнтаційний захід «Моя професія – моє майбутнє».

Питання вибору професії завжди було і є актуальним. Яку спеціальність обрати, ким стати і де працювати  – одні з головних завдань у житті кожної молодої людини. З причин незнання правил вибору професії, ситуації на ринку праці, близько 40% молоді обирають справу, що не відповідає їхнім інтересам, вподобанням і нахилам. Тому профорієнтаційні заходи відповідного спрямування дуже важливі саме в цей час, коли людина стоїть перед вибором свого професійного майбутнього.

Фахівець з профорієнтації відділу надання соціальних послуг Диканської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості Лариса Дмитренко поспілкувалася з учнями 8-10 класів та наголосила, що вибір професії є важливим кроком, тому його потрібно зробити виважено, намагаючись пізнати себе. Зважити свої професійні бажання та інтереси, знання, здібності та психологічні особливості, стан власного здоров’я та попит професії на ринку праці. При виникненні будь-яких питань важливо скористатися  допомогою фахівців служби зайнятості, які порадять, як уникнути типових помилок під час вибору професії, запропонують пройти тестування.

У ході зустрічі учням презентували і роздали інтерактивні буклети «Навігатор вибору професії» та флаєри «Пізнай себе-знайди роботу». Старшокласники подивилися відеоролики із циклу «Вибір професії», а саме «Архітектор», «Машиніст», «Агроном», «Ветеринар».

поширити новину: