Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Десятка найкращих гумористичних команд у сезоні: стартувала Полтавська Студентська Ліга Сміху (ФОТО)

Справжній вибух молодіжної енергії, гострий гумор та неймовірні враження – відбувся відбір до першого сезону Полтавської Студентської Ліги Сміху.

10 квітня у міському Будинку культури відбулося найяскравіше гумористичне дійство цього року. 14 команд гумористів доводили глядачам, що саме вони достойні продовжити змагання у Студентські Лізі Сміху.

Організаторами заходу виступили учасники команди Ліги сміху «Fazzers» Іван Ксенжук та Андрій Боблях та управління у справах сім’ї, молоді та спорту міськвиконкому.

Активну участь в організації заходу взяв депутат міської ради Олександр Глазов. Він зауважив, що подібні ініціативи проводити у Полтаві просто необхідно, адже Полтава повинна стати містом молодіжним, таким, що дає юнакам та дівчатам можливості для розвитку у різних сферах:

– У Полтаві дуже багато талановитих хлопців і дівчат, а от платформ для реалізації їхнього потенціалу – не так багато, як хотілося б. Тому, звичайно, над цим потрібно працювати, – зауважив депутат. – Перший досвід реалізації Полтавської Студентської Ліги Сміху показав, що такі заходи потрібні як учасникам для саморозвитку, реалізації себе, прояву власних можливостей так і глядачам, адже це чудова можливість провести своє дозвілля культурно, весело та яскраво.

Перш ніж потрапити на сцену міського Будинку культури, усі потенційні команди-учасники проходили відбір. Організатори розповідають: цього дня перед полтавською публікою виступили тільки найкращі.

Головний редактор Студентської Ліги Сміху у Полтаві, капітан команди віце-переможця Ліги Сміху 2018 року «Гостинница 72» Денис Ловчев зауважив, що жарти від команд були різноманітні:

– Команди надсилали мені власний матеріал. Моя задача полягала в тому, аби сказати їм, що смішно, а що ні, що можна можна поміняти, а який жарт необхідно переробити. Критерії відбору такі: номер має бути актуальним, смішним та, щонайголовніше, новим.

Організатори заходу зауважують: запровадили Полтавську Студентську Лігу Сміху, щоб об’єднати молодь міста та для того, аби гумор у Полтаві процвітав та розвивався.

– Заявок на участь у фестивалі було досить багато, ми навіть не очікували на такий ажіотаж. Були команди з інших міст України, з інших областей, але наша головна умова – лише участь полтавських колективів та Полтавської області для того, щоб саме наші колективи розвивалися, і в подальшому доходили до більш високих ступенів розвитку у цьому руслі, – розповіли Іван Ксенжук та Андрій Боблях. – Також дуже приємно, що міська влада не залишається осторонь таких заходів, долучається до організації та активно їх підтримує.

Серед учасників гумористичного батлу – команда «Правая палочка Twix». Говорять: готувалися до виступу ретельно, обираючи тільки найкращі жарти, щоби завоювати любов публіки.

– Наша команда на сцені уже досить давно. Брали участь у різних гумористичних фестивалях, конкурсах. Ми переможці Кубку ректора у нашому виші, – розповідають учасники. – Сьогодні ми відкривали фестиваль гумору. Знаєте, першим бути важко і хвилююче, проте нам вдалося – ми в сезоні. Впевнені, що покажемо достойний результат, адже не хочемо підвести ні себе, ні нашого тренера, а ні, звичайно, наших вболівальників.

Зірковими ж тренерами проекту стали Павло Журальов, Владислав Стеблівський, Наталія Май, Костянтин Ізюмов, Олександр Лазарев. Кожен тренер відібрав собі по 2 команди. Отже, за титул переможця у сезоні будуть змагатися 10 команд.

Перша гра сезону відбудеться уже на початку травня. Саме тоді будуть представлені виступи команд з їхніми новими тренерами.