Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Депутати Кременчуцької міськради затвердили план будівництва муніципальних теплогенеруючих потужностей

Проектом будівництва муніципальних теплогенеруючих потужностей міста Кременчука передбачається проведення заміни теплогенеруючих потужностей ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» на муніципальну котельню у мікрорайоні Раківка, реконструкцію систем теплозабезпечення 74 та 94 мікрорайонів, а також району, який обслуговують котельні № 17 та № 620.

Окрім того, як повідомили у Кременчуцькій міській раді, проектом передбачено закриття 620 котельні, як такої, що давно відслужила свій термін, та здійснити повну реконструкцію котельні № 17 із заміною основного обладнання та прокладкою трубопроводів до мікрорайону обслуговування 620 котельні. Планується також встановлення індивідуальних теплових пунктів гарячого водопостачання у підвалах житлових будинків.

Під час пленарного засідання депутати затвердили план будівництва муніципальних теплогенеруючих потужностей міста Кременчука.

Нагадаємо, в міському бюджеті 2019 року на реалізацію проекту зокрема, на винос тепломережі з зони забудови та початку будівництва котельні передбачено 16 млн. грн.. Станом на сьогодні розроблена проектно-кошторисна документація та на стадії готовності – експертний висновок проекту. Наразі з корпорацією НЕФКО і Датським агентством із міжнародного розвитку «DANIDA» досягнуто домовленість про фінансування проекту будівництва нових муніципальних теплогенеруючих потужностей міста Кременчука. Нещодавно від «DANIDA» надійшов лист про офіційний старт проекту. Даний проект стане першим спільним досвідом співпраці між двома відомими на міжнародному ринку донорськими фінансовими організаціями. За умови його впровадження Кременчук отримає гранд розміром у 35% від загальної суми інвестиційних коштів, що попередньо можуть становити 10-12 млн. Євро.

Система Orphus