Ви тут:
децентралізація Полтавщина Суспільство 

Делегація з Полтавщини вивчатиме успішні практики в ОТГ Київщини

Розпочався навчальний візит представників об’єднаних територіальних громад Полтавської області на Київщину.

Програма перебування полтавців досить насичена. Протягом двох днів вони будуть знайомитися та вивчати успішні практики з розвитку промислового та рекреаційного потенціалу ОТГ Київської області, повідомляють у Полтавському ЦРМС.

Розпочався перший день з візиту до Київського ЦРМС. Там учасники візиту дізналися про стан та перспективи реформи децентралізації в області від Олега Любімова, директора Київського ЦРМС.

А про вплив розвитку промислової, рекреаційної сфер на соціально-економічний стан ОТГ розповіли фахівці Київського центру розвитку місцевого самоврядування: Тетяна Тимошенко, радник з регіонального розвитку та Ігор Дорош, радник з питань місцевих фінансів.

Після цього шлях гостей проляже до Пісківської  та Великодимерської об’єднаних територіальних громад. Керівники цих ОТГ розкажуть про здобутки громад та покажуть об’єкти інфраструктури й рекреаційного потенціалу.

У складі полтавської делегації очільники та представники як «громад-ветеранів» (там де перші вибори відбулися ще в жовтні 2015-го року), так й тих, яким ще не виповнилося й півроку.

Поїздка організована Полтавським Центром розвитку місцевого самоврядування, створеним за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону.

Система Orphus