Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Делегація Полтавщини взяла участь у 4-му Міжнародному туристичному тижні в Одесі

З 9 по 14 квітня у місті Одеса проводився 4-й Міжнародний туристичний тиждень, під час якого 11 та 12 квітня відбулася конференція «Туризм як інструмент міжкультурної взаємодії». Представники Департаменту культури і туризму Полтавської облдержадміністрації взяли участь у цих заходах на запрошення Одеської міської ради.

11 квітня у конференції взяли участь професіонали в галузі туризм, представники 9 країн світу (Італії, Франції, Нідерландів, Марокко та ін.), органів влади, областей України та іноземні експерти, зокрема представники міжнародних організацій таких як: Організація економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР), Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР), Маркетинг європейських міст (ECM), програма Ради Європи «Інтеркультурні міста», Міжнародна рада музеїв (ICOM), повідомляє портал “Полтавщина туристична”.

Як зазначила Віталіна Мартиновська, – заступник директора Департаменту туризму і курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, кількість туристичних фірм, так і кількість туристів в Україні з кожним роком зростає.

Генеральний секретар муніципалітету Марракеш (Марокко) презентував свою країну, як одну із високо розвинутих в Африці, яка досягла значних досягнень в галузі туризму. На конференції говорили про організацію кінофестивалів, open-air, виставок та інші спільні заходів, які залучать до країни більше туристів.

12 квітня продовжено роботу у секції «Кращі практики туристичних міст та регіонів України» в рамках Міжнародної туристичної конференції. Покладено початок реалізації унікального проекту Європейського банку реконструкції та розвитку – «Туристична карта України», яка має на меті продемонструвати туристичний потенціал всієї країни і економічні переваги туризму. Майже всі туристичні міста і регіони України зібралися в Одесі для презентації туристичних продуктів і привабливих для туристів принад свого краю.

Полтавщину та її культурно-туристичний потенціал представила директор Департаменту культури і туризму Полтавської облдержадміністрації Валентина Вождаєнко.

Перейти до вмісту