Ви тут:
Кримінал Суспільство Україна 

ДБР та Генпрокуратура проводять обшуки у НАБУ

Державне бюро розслідувань під процесуальним керівництвом Генеральної прокуратури України проводить обшуки в НАБУ в рамках розслідування справи про можливе одержання хабарів правоохоронними органами за закриття справ про розкрадання держкоштів в оборонній сфері, проходить виїмка документів, що може свідчити про бездіяльність керівництва НАБУ у справі по розкраданню в “Укроборонпромі”. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє прес-секретар Генпрокуратури Лариса Сарган.

Інформація Головної військової прокуратури, направлена до НАБУ в березні 2017 року, не отримала розвитку у розслідуванні.

“ДБР оцінює бездіяльність керівництва НАБУ після отримання матеріалів Військової прокуратури та нереагування на відомості, що містилися в направлених документах. Також перевіряється інформація про позаслужбові стосунки керівництва НАБУ із третіми особами, які можуть свідчити про навмисне нерозслідування кримінального провадження по розкраданням в “Укроборонпромі”, зокрема через ТОВ “Отпимумспецдеталь”, – йдеться у повідомленні.

поширити новину: