Ви тут:
Кримінал Суспільство 

ДБР підозрює колишнього керівника Держслужби у справах ветеранів та учасників АТО у сприянні розкраданню держкоштів

Слідчі теруправління ДБР розташованого у Києві, за процесуального керівництва Генпрокуратури повідомили про підозру колишньому голові Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції за фактом службової недбалості, що спричинила тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України). Наразі вирішується питання про обрання стосовно нього запобіжного заходу, інформує прес-служба ДБР.

Слідчі ДБР встановили, що у 2015 році Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників АТО уклала договори з суб’єктами господарської діяльності стосовно фінансування за бюджетні кошти заходів з психологічної реабілітації постраждалих учасників АТО.

Керівники згаданих суб’єктів господарювання, для привласнення бюджетних коштів, надали завідомо неправомірні відомості в актах приймання-передачі наданих за договорами послуг. Зокрема, вказали недостовірні дані щодо кількості учасників АТО, яким нібито надали послуги з психологічної реабілітації, а також щодо обсягу таких послуг.

За даними слідства, колишній голова Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, проявляючи службову недбалість, не перевірив достовірність відомостей, зазначених в актах приймання-передачі наданих послуг, та затвердив їх.

“Таким чином, екс-керівник відомства тривало не виконував свої службові обов’язки належним чином. Цим самим він фактично сприяв можливості привласнення бюджетних коштів у сумі понад 22 млн грн, виділених для реалізації бюджетної програми з реабілітації військових. Варто наголосити, що посада підозрюваного належить до посад державної служби категорії А. Наразі слідчі теруправління ДБР, розташованого у місті Києві, спільно зі співробітниками Служби безпеки України проводяться санкціоновані обшуки за місцями проживання осіб, причетність яких до вказаних правопорушень перевіряється”. – йдеться у повідомленні.

поширити новину: