Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Чому на фотографіях червоні очі

Доволі часто при перегляді зроблених фото виявлється, що у людини неприродно червоні очі. Щоб уникнути подібної прикрості, варто знати, чому так стається. 

Червоні очі на фотографіях з’являються тоді, коли вночі або при слабкому освітлені камера фіксує світло, що відбивається від сітківки в задній частині ока. Промені світла проходять через рогівку і зіницю ока, щоб сфокусуватися на сітківці, шарі світлочутливих клітин в задній частині ока. Потім сітківка перетворює світлові промені в електронні імпульси, які поширюються по зоровому нерву в мозок для створення візуальних образів. Коли спалах фотоапарата гасне, зіниці очей не встигають стискатися, щоб зменшити кількість світла, що потрапляє в очі. Тому очі й виглядають червоними на фотографіях.

Якщо в кімнаті достатньо світла, щоб зробити знімок без використання спалаху, ви уникнете появи червоних очей на фотографіях. Також можна запобігти появі червоних очей на фотографіях, якщо не дивитися прямо в камеру.

“Зробіть кімнату яскравішою. Чим темніший простір, тим більш розширеними стають зіниці об’єктива, що збільшує ймовірність ефекту червоних очей на фотографіях. Увімкніть функцію захисту від червоних очей. Більшість сучасних камер мають цю функцію. Функції зменшення ефекту «червоних очей» швидко випускають короткі спалахи світла, перш ніж камера зробить знімок”, – радять спеціалісти.

Тако не варто фотографуватись у стані алкогольного сп’яніння, і не лише з етичної точки зору. Ефект червоних очей виникає частіше, коли ви перебуваєте в стані алкогольного сп’яніння, тому що зіниці закриваються недостатньо швидко і пропускають занадто багато світла.

За матеріалами Opticlub

поширити новину: