Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Австрійська танцівниця навчала полтавців танцювати фламенко

У межах тижня психолого-педагогічного факультету у Полтавському національному педуніверситеті ім. В. Г. Короленка організували майстер-клас практичного психолога, сертифікованого бізнес-коуча, ад’юнкт-професора Віденського приватного університету Вебстера (Австрія), танцівниці фламенко Сандри Веласкес «Фламенко: танцюй і вдосконалюйся».

Інноваційний підхід до організації майстер-класу полягав у тім, що практичний психолог Сандра Веласкес представила танець як сукупність психічних станів особистості, засіб самовираження і рефлексії.

Головним акцентом було визначено психологічні й терапевтичні ресурси танцю. На прикладі фламенко майстриня демонструвала різні психологічні відчуття, коментуючи вплив хореографічного мистецтва на психоемоційний стан виконавця, розвиток його емпатійності, соціалізації.

Фламенко — південноіспанський музичний, пісенний і танцювальний стиль, який склався в Андалусії наприкінці 18го сторіччя (перша згадка в літературі – 1774 рік). Спів і танець сольні, супроводжуються грою на гітарі, кастаньєтах.