Ви тут:
Суспільство 

Amazon “засвітив” дані 540 млн користувачів Facebook

Компанія UpGuard, яка спеціалізується на питаннях цифрової безпеки, повідомила про чергову витік даних користувачів соцмережі. Інформація зберігалася у відкритому доступі на серверах хмарного сервісу Amazon (AWS).

Як повідомляє ITC.ua, фахівці UpGuard знайшли дві окремі бази даних. Обидва набори даних виклали компанії-розробники додатків для Facebook. Як повідомляється, перша база даних обсягом 146 ГБ містила 540 мільйонів записів про коментарі і лайок користувачів Facebook. Її прибрали з відритого доступу 3 квітня; Bloomberg повідомив про витік в Facebook, а та в свою чергу звернулася до Amazon з проханням закрити доступ до бази.

Друга база (її обсяг не називається) містила дані про 22 тисячах користувачів Facebook. Говорячи конкретніше, це були дані про друзів і лайок, а також адреси електронної пошти і паролі. У UpGuard роблять важливе уточнення, кажучи, що це, швидше за все, були паролі немає від облікових записів користувачів, а від програми At the Pool, відповідального за збір даних. Як і перша, друга база теж була закрита.

поширити новину: