Ви тут:
Суспільство Україна 

Агресор зможе захопити Україну, – Епіфаній застеріг українців через сварки перед виборами

Президентські вибори – вирішальний час для визначення майбутнього України. Тим часом агресор намагається розділити українців, аби змогти скористатися ситуацією.

Українці повинні єднатися, аби протистояти намірам Росії, повідомляє глава ПЦУ Епіфаній під час урочистої Божественної літургії та молебню у храмі святих мучеників Бориса і Гліба в Тернополі, повідомляє Укрінформ.

Епіфаній зазначив, що Україна переживає непрості часи для встановлення держави.

“На сході країни йде війна. Агресор намагається нас поневолити фізично і розділити всередині держави. І ми повинні зрозуміти: якщо ми будемо розділені, то тоді північний сусід матиме можливість захопити нашу країну”,– пояснив він.

Глава ПЦУ наголошує, що президентські вибори в Україні – вирішальний час для визначення майбутнього.

“Це те майбутнє, яке ми з вами окреслили на Майдані Незалежності, під час Революції гідності. Тоді Небесна Сотня поклала своє життя саме за той європейський вектор розвитку нашої Української держави, за що загинули та тисячі наших героїв на сході України”, – сказав митрополит.

Епіфаній також додав, що українці повинні про це пам’ятати “й бути мудрими, пильними, справедливими і відчувати ту відповідальність, яка лежить на кожному з нас”.