Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Для миргородських випускників провели День відкритих дверей у Центрі зайнятості

Індивідуальні консультації, безліч корисної інформації, практичні поради: все це отримали у Миргородській міськрайонній філії Полтавського обласного центру зайнятості на «Дні відкритих дверей» випускники Миргородської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №5.

Зорієнтувати учнівську молодь у виборі майбутньої професійної діяльності, ознайомити з актуальними професіями на ринку праці регіону та послугами центру зайнятості – таке завдання ставили собі організатори, повідомляє сайт Полтавського обласного центру зайнятості.

Провідний фахівець філії Юрій Чухій розповів школярам про те, що таке ринок праці, чим займається служба зайнятості, як допомагає тим, хто шукає чи хоче змінити роботу, здобути професію, які послуги надає, у тому числі випускникам навчальних закладів. Познайомив із філією центру зайнятості, різними функціонально-просторовими секторами. Учні подивилися стенди з інформацією про вакансії, вакансіями. Дуже цікавою виявилася справа підбору умовної роботу за допомогою терміналів – тач-скрінів.

В інформаційному секторі гості почитали описи різних професій, отримали відомості про навчальні заклади, де можна здобути той чи інший фах. Зокрема і центри професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості. Цікаво було випускникам переглянули паспорти ринкоутворюючих підприємств міста та району, дізнатися про можливості подальшого працевлаштування після закінчення навчання.

Другу частину екскурсії організатори присвятили обговоренню потреб регіонального ринку праці, позитивного ставлення до робітничих професій. Школярі ознайомилися з типами професій, переглянли 20 анімаційних відеороликів освітнього серіалу «ВИБІР ПРОФЕСІЇ».

Юним гостям презентували нову Платформу для онлайн профорієнтаційного консультування та розвитку кар’єри «МОЯ ПРОФЕСІЯ»: консультаційна мережа». Корисною також стала інформація про інтернет-портал з профорієнтації «Моя кар’єра», де молодь зможе пройти ліцензований міжнародний профорієнтаційний тест «Магелано університет» для визначення інтересів, вмінь, навичок та вибору майбутнього напрямку навчання.

Наприкінці заходу, для того, щоб допомогти у виборі майбутньої професії, яка справді подобається дітям і до якої є схильності, старшокласникам запропонували пройти профдіагностичне тестування за опитувальником професійної спрямованості Е. Клімова та Д.Голланда. Після тестування учні отримали індивідуальні консультації та буклети державної служби зайнятості з порадами та рекомендаціями по вибору професії.

У дружній атмосфері час пройшов непомітно і всі залишилися задоволені. А найголовніше учні отримали чимало корисної інформації, яка допоможе серйозніше підійти до важливого життєвого вибору. І хоча більшість присутніх дітей уже мають певну спрямованість і визначились із вибором навчального закладу, напрямку і спеціальності, усім незайве отримати поради професіоналів і більше дізнатися про власні здібності.

поширити новину: