Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

Військовий коледж запрошує на навчання

Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації запрошує молодь на навчання.

Підготовка спеціалістів здійснюється за ступенем вищої освіти «Молодший спеціаліст» за спеціальностями: «Комп’ютерні науки»: експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки; «Телекомунікації та радіотехніка»: експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку, повідомляє відділ інформаційного та аналітичного забезпечення виконавчого апарату Полтавської обласної ради.

Для конкурсного відбору зараховуються бали сертифіката Українського центру оцінювання якості освіти з таких предметів: обов’язково українська мова та література – від 100 балів і на вибір другий предмет: математика або іноземна мова, або історія України – від 100 балів.

Матеріально-технічна база коледжу включає навчальний корпус (навчальні аудиторії, лабораторії, конференц-зали, бібліотеки), гуртожиток, стадіон, спортивну залу, спортивне містечко, стройовий плац, музей зв’язку, радіополігон, військове стрільбище, їдальню.

Навчання безкоштовне, здійснюється за денною формою та становить 2 роки 6 місяців.

Випускникам гарантується працевлаштування (проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України).

Після закінчення навчання випускники коледжу мають можливість продовжити навчання за спорідненими напрямами підготовки у будь-якому ВНЗ України за освітньо-кваліфікаційними рівнями «бакалавр» та «магістр».

Повний термін навчання в коледжі зараховується як термін проходження строкової військової служби.

У процесі навчання курсанти коледжу одержують щомісячно грошове забезпечення та безкоштовно забезпечуються гуртожитком, триразовим харчуванням, речовим майном, медичними послугами.

На навчання у коледж приймаються громадяни України, які мають повну загальну середню освіту:

1. Цивільна молодь віком від 17 років до 30 року, в тому числі ті, кому 17 років виповнюється в рік початку військової служби, за результатам зовнішнього незалежного оцінювання.

2. Військовослужбовці строкової служби та військовослужбовці, які проходять військову службу за контрактом віком до 30 років.

Мають право брати участь у конкурсі тільки за результатами вступних іспитів з конкурсних предметів (без сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання):

  • вступники з числа випускників військових ліцеїв, які закінчили навчання в рік вступу до Військового коледжу;

  • військовослужбовці строкової служби та ті, що проходять військову службу за контрактом;

  • громадяни України, звільнені зі строкової військової служби в 2019 році.

Військовослужбовці згідно наказу МО України № 360 від 05.06.2014 до 1 квітня подають рапорт і оформляють особову справу вступника, яку кадрові органи надсилають у ВВНЗ до 15 травня року вступу на навчання.

Під час вступної кампанії всі вступники обов’язково проходять психологічне обстеження; оцінювання рівня фізичної підготовки за визначеними нормативами; медичний огляд військово-лікарською комісією.

Адреса коледжу: 36009, м. Полтава, вул. Зіньківська, буд. 44

Сайт: vkss-viti.webnode.com.ua

E-mail: pvkss@ukr.net

День відкритих дверей відбудеться: 31 березня, 28 квітня, 26 травня 2019 року о 10.00, зупинка «Інститут зв’язку»

Контактні телефони: (0532) 53-67-13, 3-12-01, 3-12-03, 0509788467, 0667320303, 0501760099, 0662760280, 0933121886 – черговий коледжу.