Ви тут:
ВИБОРИ 2019 Полтавщина Р Суспільство 

Відмовитися від кредитів МВФ можна швидко і це доведе команда Гриценка

У четвер, 28 лютого до Полтави з робочою поїздкою завітав представник команди кандидата на пост президента України Анатолія Гриценка, потенційний голова Національного банку України, доктор економічних наук, професор Олександр Савченко.

Зокрема, він провів кілька зустрічей з бізнесменами та банкірами, студентами та поспілкувався із журналістами місцевих ЗМІ. Під час візиту, кандидат на посаду голови НБУ детально проаналізував економічний блок виборчої програми Анатолія Гриценка. Зокрема, розповів як зміцнити національну валюту, залучити у країну іноземні інвестиції та запровадити програму розвитку малого і середнього бізнесу.

Підтримка економічного зростання, створення нових робочих місць та боротьба з корупцією у банківській сфері — такими, на думку Олександра Савченка, є основні завдання голови Нацбанку. При правильній роботі головної фінансової установи, економіка буде зростати щонайменше на 8-10% у рік.

“Найперше, що потрібно зробити, щоб українська економіка запрацювала — це розпочати реальний процес повернення вкрадених з банківської системи грошей назад в Україну. Відомо, що дієвий інструмент подолання економічної кризи – притягнення до відповідальності фінансових шахраїв і бюрократів, які сприяли крадіжкам грошей”, – переконаний Олександр Савченко.

На думку Савченка, якщо в країну прийдуть справжні реформатори, відмовитися від кредитів Міжнародного валютного фонду можна за короткий термін.

“МВФ –це кредитор останньої надії, який надає фінансову допомогу лише країнам, які знаходяться у кризі і нездатні розрахуватися по боргах. Як правило, країни працюють з фондом пів року або рік, але це не для України. Але якщо прийдуть реальні реформатори, як команда Гриценка, то ми протягом кількох місяців відмовимося від кредитів”, – додає Савченко.

Зменшення податків та доступні кредитні лінії дадуть змогу розвиватися малому та середньому бізнесу в нашій країні.

«Наша команда буде пропонувати зменшити податкове навантаження на українця, – переконує Олександр Савченко. – Зараз 41,5 відсотка — це навантаження на виплату зарплати, і ми хочемо його зменшити до 30%. Ставка на єдиний соціальний внесок буде зменшена з 22 до 10 відсотків. Це позитивно вплине на приватний бізнес. По-друге, ми дуже жорстко візьмемо під контроль спілкування бізнесу з державними структурами. Також передбачена фінансова підтримка бізнесу, я буду пропонувати, щоб відкрили потужні кредитні лінії для малого і середнього бізнесу».

«Назва програми «Чесний президент – служитиме людям!» відображає план дій Анатолія Гриценка на посту президента. Саме тому цього разу мають нарешті перемогти чесні», – переконаний Олександр Савченко.

Система Orphus Поделиться на fb