Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Від сьогодні виплачуються пенсії та субсидії за березень

Сьогодні, 4 березня, в регіоні розпочалася виплата пенсій, підвищених у рамках перерахунку з 1 березня, а також субсидій. Головне управління Пенсійного фонду України в Полтавській області вчасно завершило підготовку до цього фінансово- і ресурсномісткого процесу, відтак ніяких порушень термінів не спостерігатиметься.

Про це повідомили в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Полтавській області.

Першого дня виплатного періоду загальна сума профінансованих пенсій склала 45,5 млн грн. На виплату субсидій пенсіонерам спрямовано
15,4 млн грн. Банківські установи фінансуватимуться день у день, а поштові відділення одержали кошти для виплати пенсій, доплат і субсидій по 6 березня включно.

5 березня очікується надходження коштів для фінансування пенсій і субсидій колишніх військовослужбовців.

Виплата пенсій і субсидій здійснюватиметься за різними відомостями. Вся сума субсидії видаватиметься пенсіонерам готівкою, вони мають самостійно розрахуватися за спожиті у лютому послуги. Приміром, якщо субсидія становить 1600 грн, а платіжки прийшли на загальну суму 1100 грн, то 500 грн залишається на власні потреби одержувачів.

Як уже неодноразово роз’яснювалося, найбільш малозабезпечені категорії пенсіонерів, які відрізняються від інших тим, що мали свого часу низькі заробітки, але напрацювали чималий стаж, можуть отримати відразу і кошти за субсидію, і безпосередньо підвищену пенсійну виплату, і частину індексації за два попередні роки, розподілену на два місяці (березень, квітень). Доплата 2 410 грн – це фактично та сума, яку людям не заплатили у 2015-2016 роках, коли була зупинена індексація пенсії. У травні такі громадяни одержать лише пенсію та субсидію.